Vlasenica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAJCINA LJUBAV!

2 posters

Go down

MAJCINA LJUBAV! Empty MAJCINA LJUBAV!

Komentar by DINA Tue May 27, 2008 8:01 pm

MAJKO!!!

Majko ...
Starim, za moju majku sam još uvijek mali. Sijedim, a kod nje sam još dijete. Jedino je ona zbog mene prolijevala suze, mlijeko i krv. Svi su me zaboravili, a ne i moja majka. Svi su me napustili, osim moje majke. Svijet se za mene promijenio, ali ne i majka. Allaha ti, majko, koliko si puta brisala suze sa obraza kada sam išao na put? Koliko si neprespavanih noći imala kada sam bio odsutan? Koliko si noći uz mene provela kada sam bio bolestan?

Majko ...
Kada bih dolazio s puta, čekala si me na vratima suznih očiju od radosti; a kada bih odlazio, pratila si me sa tugom u srcu.

Majko ...
Nosila si me pod svojim rebrima, u bolu i patnji. Rodila si me sa jaucima i uzdisajima. Zagrlila si me i dočekala poljupcima i osmjesima.

Majko ...
Nikada nisi zaplakala dok meni san nije pao na oči. Nisi pošla da se odmaraš dok ja ne bih postao sretan. Kada bih se osmjehnuo, i ti bi se nasmijala iako nisi znala razlog. A kada bi došao tmuran, ti bi zaplakala iako ne znaš zašto. Oprostila bi mi prije nego pogriješim i zaboravila prije nego se pokajem. Opravdala bi me prije nego što se ispričam.

Majko ...
Ko bi me pohvalio, povjerovala bi mu i da me je proglasio vladarom ljudi i Mjesecom punim. A ko bi me kudio, ne bi mu vjerovala ni da dovede najpoverljivije svjedoke. Samo si ti uvijek bila zauzeta brigom o meni.

Majko ...
Ja sam najvažnija stvar za tebe; najlepša priča; slatka želja; činiš mi dobro i misliš da to nije dovoljno; topiš se od čežnje za mnom ...

Majko ...
Kada bi suzama zahvalnosti mogao oprati tvoja stopala i ponijeti, od stida, tvoju obuću.

Majko ...
Volio bih kada bi mogao preuzeti tvoju smrt i svaku nevolju koja te zadesi.

Duša mi govori da me uništavaš
Žrtvujem se za tebe, znala to ili ne
DINA
DINA
Admin
Admin

Broj komentara : 56
Join date : 2008-03-06
Mjesto : NL

http://bosnjacki.forumpro.eu/

Na vrh Go down

MAJCINA LJUBAV! Empty Re: MAJCINA LJUBAV!

Komentar by Vlasencanka_20 Wed May 28, 2008 4:23 am

ja svoju majku jako volim nedam je nikom
Vlasencanka_20
Vlasencanka_20
Admin
Admin

Broj komentara : 297
Join date : 2008-02-18
Age : 36
Mjesto : Kanada

Na vrh Go down

Na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu